HAKKIMIZDA

Firmamız 1997'den günümüze  İzmir`in çeşitli firmalarında deneyim kazanmış, genç ve dinamik kadrosu ile, yeni kurulmuş olmasına rağmen sektörde edindiği tecrübe ve becerilerini özverili çalışma prensipleri ile birleştirerek en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiş yüzme havuzu  sauna ve sulama Ssistemleri sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Kalite ve Müşteri Memnuniyetini ilke edinen firmamız kuruluşundan bu yana pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Uzman personeli, ilkeli ve dürüst hizmet anlayışı ile sektörde emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.
 
Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine tüm Türkiye çapında hizmet veren firmamız, dünyada en ileri teknoloji ile üretilmiş sistemlerin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir. Firmamız hizmet vermiş olduğu tüm konularda uzman kadrosu ve tecrübeli montaj ekibi ile her türlü probleminizde yanınızdadır.
 
MİSYONUMUZ
Müşterilerimize, hizmetlerini ve çalışmalarını kolaylaştıran ürünleri mükemmel hizmet anlayışı ile sunmak Kaliteli, sağlam ve ekonomik sistem çözümleri yaparak bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış kadrolarla ürün çeşitliliğimizi arttırarak, kurumsallaşmaktır. Kusursuzluğu hedefleyen kalitemizi Türkiye çapında tanıtmak. Tüm müşterilerimizin istek ve beklentileri için çözüm ortakları olmak. 
 
Öncelikli değerlerimiz:
  • Müşteri odaklı müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı
  • Sorunsuz iş süreçleri
  • Etkin enerji kullanımı ve çevreyi koruma